Як вибирати світлодіодні лампочки в фари свого автомобіля?

Для отримання якісного підсвічування дорожнього полотна та узбіччя, необхідно із особливою увагою підійти до облаштування системи освітлення власного транспортного засобу. Вся справа в тому, що в цьому механізмі можуть використовуватися різні типи лам, які мають конкретні переваги та недоліки.

Найбільшою популярністю серед сучасних водіїв користуються світлодіодні лампочки. Це дійсно унікальні та надійні пристрої, за допомогою яких з’являється можливість підвищити рівень безпеки та комфорту під час пересування. Саме тому, якщо ви теж прийняли рішення облаштувати фари власної машини такими елементами, наша сьогоднішня стаття буде доволі корисною для вас.

Перш за все слід зазначити, що світлодіоди відрізняються від інших оптичних приладів компактними розмірами. Тому вони можуть із легкістю використовуватися не тільки для ближнього та дальнього світла, але й для габаритів, стопаків, поворотів, ПТФ, а також внутрішньої підсвітки.

Крім цього подібні прилади можуть використовуватися із різною метою. Справа в тому, що вони відмінно справляються як із функціональними, так і естетичними функціями. Тому для покращення зовнішнього вигляду транспортного засобу, такими приладами облаштовуються номерні знаки, панелі приладів, багажний відсік, а також уся кузовна частина.

Перед встановленням світлодіодів у машину, їх необхідно грамотно підібрати. Саме тому тут доведеться звернути особливу увагу на цоколь та колірну температуру оптичних приладів.

Якщо казати про цоколь, тут слід зазначити, що у кожному окремому фон арі авто передбачений відповідний цоколь. Тому для підбору найбільш підходящих продуктів, рекомендується уважно прочитати інструкцію по експлуатації транспортного засобу. Також передбачені стандартні параметри. Наприклад, для головного світла необхідно використовувати світлодіоди HB3. А ось для ПТФ інші прилади.

Що стосується колірної температури, тут слід враховувати головне призначення оптики, а також необхідно відштовхуватися від власних побажань.

Головні переваги світлодіодів в авто

  1. По-перше, такі прилади в лічені секунди розжарюються без використання якихось додаткових приладів.
  2. По-друге, це доволі ефективні продукти, які відрізняються великим рівнем світловіддачі при мінімальному споживанні енергії.
  3. По-третє, такі лампи здатні працювати у безперебійному режимі на протязі довгого часу. Тому автомобілістам не доводиться регулярно замінювати лампи в авто.
  4. По-четверте, діоди мають стійкість до вібрацій та коливань температурних режимів.
  5. По-п’яте, дані прилади якісно підсвічують простір перед автомобілем, за рахунок чого водій має можливість своєчасно побачити перешкоду на шляху.

Leave a Reply

*